ההבדלים בין סוגי מקררים מקצועיים לעסקים

אנחנו ב-בס.מאיר עוסקים בייבוא ושיווק של מקררים מקצועיים (וציוד נוסף למסעדות) כבר מעל 30 שנים. אנחנו מלווים בעלי עסקים בתהליכי רכישת ציוד ומצליחים לסייע להם לבחור את הציוד המדויק להם. נשמח לחלוק איתכם את הידע שלנו! הנה סקירה קצרה של ההבדלים בין סוגי המקררים המקצועיים שקיימים בשוק.

קניית מקרר חדש לעסק חייבת להיות החלטה שקולה שמגיעה לאחר השוואת מחירים, בדיקת סוגי מקררים, שיחות עם בעלי עסקים דומים לשלכם ומחקר מקיף. ההוצאה הכספית היא גדולה ומשמעותית ואתם בטח לא רוצים לקנות משהו שלאחר מכן לא יענה על הצרכים שלכם ותצטערו על הרכישה.

מקררים תעשייתיים בגדלים שונים

ההבדל הראשון בא לידי ביטוי בגדלים השונים. למרות שכולם מקררים תעשייתיים ומקצועיים, יש ביניהם הבדלים בגדלים ומה שיתאים למסעדת שף גדולה לא יתאים לדוכן מיצים קטן. יש מקררים עם 4 תאים, 6 תאים או יותר. יש מקררים שוכבים לאחסון של חומרי גלם, חדרי קירור גדולים במיוחד שמתאימים למלונות וחדרי אוכל גדולים, יש מקררי תצוגה צרים וקטנים יותר וכו'. התייעצו עם המומחים שלנו בבחירת המקררים המתאימים לעסק שלכם!

מקררים ומקפיאים מקצועיים בטמפרטורות קירור שונות לאחסנה של אוכל וחומרי גלם

כולם אמורים לקרר את המזון ואת חומרי הגלם שלכם ובכל זאת יש הבדל ברמות הקירור בין מקררים תעשייתיים שונים. יש מקררים עם טמפרטורה נמוכה יותר שמתאימים לאחסון של דגים, בשר או מוצרי חלב. יש מקררים שמיועדים לאחסנה של ירקות ופירות והטמפרטורה בהם מעט גבוהה יותר וכמובן שבמקררים מקצועיים מתקדמים ישנו מד טמפרטורה שיאפשר לכם לכוון את הטמפ' הדרושה לכם.

מקררים למסעדות ומטבחים מחומרים שונים ובמגוון דגמים

יש כל-כך הרבה דגמים של מקררים למסעדות ועסקי מזון כך שבהחלט מומלץ להתייעץ כדי להבין מהו הדגם הדרוש לכם. יש מקררים מנירוסטה , מקררי תצוגה עם דלת זכוכית שקופה, מקררי דלפק ועוד. ההבדלים בין הדגמים הם תהומיים ומה שיתאים לעסק אחד לא יתאים לאחר. חשוב למפות את הצרכים שלכם, לערוך מחקר מקיף ולקנות בדיוק את מה שאתם צריכים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם! וכמובן שכדי להביא לכם את המקררים האיכותיים והמקצועיים ביותר במחירים הנוחים ביותר שיש.

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!