ציוד לדוכני מזון

אנחנו מתמחים בייבוא ושיווק ציוד מתקדם לדוכני מזון מכל הסוגים. תמצאו אצלנו ציוד בישול והכנה, משטחי עבודה ואחסון וכל מה שצריך בשביל שהאוכל של הדוכן שלכם יהיה הכי טעים ואף אחד לא יפספס אותו.

כשאתם מגיעים עם הדוכן שלכם לפסטיבל או לאירוע גדול מה הכי חשוב לכם? שהדוכן שלכם יהיה יפה ומושך? שהעבודה בו תהיה נוחה ויעילה? שתרוויחו הרבה כסף? האמת היא שאתם לא באמת חייבים להחליט עכשיו מה הכי חשוב לכם וזה לגמרי לגיטימי לרצות שהדוכן שלכם יהיה גם הכי יפה, גם הכי נוח וגם הכי רווחי. ולנו יש את כל מה שצריך בשביל שזה יקרה!

צוות היועצים של ס.מאיר כבר ליווה הקמה של דוכן מזון או שניים (ולמעשה הרבה יותר) ויודע בדיוק איזה ציוד הוא חובה ועם מה אפשר לחכות. בכל אופן, תמצאו כאן ציוד חדיש ואיכותי של מגוון מותגים מובילים במחירים ללא תחרות.

ציוד בישול והכנה שמתאים לדוכני מזון

אמנם קוראים להם "דוכנים" אבל אם תשאלו אותנו מדובר במטבח של מסעדה לכל דבר ועניין. מהדוכן שלכם יוצאים מאכלים מורכבים ונהדרים כמו פיצות, טוסטים, מרקים, סלטים, המבורגרים ומה לא. כדי שהאוכל שלכם יהיה הכי טוב אתם צריכים את ציוד הבישול וההכנה הכי טוב ולנו יש אותו. תמצאו אצלנו כיריים שמתאימות לדוכני מזון, תנורים בגדלים שונים, צ'יפסרים, מכשירים להכנת קרפים ועוד כל- כך הרבה ציוד מתקדם וחדשני שהוא הדבר הבא בתחום. מעבר להיותו ציוד איכותי הוא גם מאפשר הכנה יעילה ומהירה של אוכל והרי מהירות היא פקטור משמעותי ביותר בכל מה שקשור לדוכני מזון.

ציוד לאטרקציות אוכל לדוכני מזון

פופקורן, קרפים, צ'יפס, ברד, סוכר על מקל (שערות סבתא) ומזון נוסף שנהוג לקרוא לו "אטרקציות" הוא לגמרי חובה בפסטיבלים ואירועים ודוכנים שמוכרים אותו הם העמוסים והרווחיים ביותר. ב-ס.מאיר מחכה לכם כל הציוד הדרוש לאטרקציות באירועים במחירים נוחים ובאיכות גבוהה במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון הגדול, מהמותגים המובילים ובעיקר מהמחירים הטובים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

ציוד לדוכני מזון – השכרה או קנייה?

שאלת השאלות של בעלי דוכני מזון מהיר היא האם להשכיר את הציוד לפני אירוע גדול או לרכוש ולהיות הבעלים שלו. התשובה לשאלה היא עד כמה הדוכן שלכם פעיל באירועים. אם אתם עושים אירוע פעם בשנה כנראה שיהיה כדאי לכם להשכיר ציוד. אם יש לכם יותר אירועים ואתם מתכננים להגדיל את מספר האירועים רכישה של ציוד לדוכני מזון באירועים בהחלט תהיה עדיפה עבורכם.