ציוד שווארמה

כשזה נוגע למסעדות או דוכני שווארמה יש לנו הרבה מה לתרום ואנחנו מחזיקים בציוד מתקדם ואיכותי שיעזור לכם להיות מעולים וליהנות מתורים ארוכים של לקוחות.

אתם תהיו אחראים על התיבול והטעמים ואנחנו על הציוד! תמצאו אצלנו את כל מה שצריך בשביל להקים שווארמיה או לשדרג שווארמיה קיימת. אמנם אתם אלו שמנהלים את השווארמיה שלכם, על כל המשתמע מכך, אבל אנחנו לגמרי רואים בעצמנו שותפים לדרך. לא רק שותפים שלכם אגב! בכל הלקוחות שלנו אנחנו רואים שותפים ואנחנו כאן בשביל שהם יצליחו ויהיו טובים יותר ומקצועיים יותר.

מתקני שווארמה חדשניים במגוון דגמים

הציוד הראשון שאתם צריכים לדאוג הוא כמובן מתקני שווארמה. אלא שאם חשבתם שזה הולך להיות קל, תחשבו שוב! מגוון מתקני השווארמה שקיים כיום הוא כל-כך גדול כך שזה לא הולך להיות קל לבחור. בשביל זה אנחנו כאן! צוות היועצים שלנו כבר ליווה פתיחה של מסעדה או שתיים בחייו וישמח לעזור לכם לבחור את מתקני השווארמה המדויקים לכם. תמצאו אצלנו מכשירי שווארמה על גז עם 6 מבערים, 3 מבערים, מתקני שווארמה כפולים על גז וכמובן שגם מכשירי שווארמה חשמליים במגוון גדלים. כל מכשירי השווארמה שאנחנו משווקים נבחרו בקפידה בזכות האיכות, הקידמה, העמידות והמקצועיות.

ציוד חובה לדוכני שווארמה

אחרי שדאגנו למתקני שווארמה איכותיים צריך לחשוב על שאר הציוד שישירת אתכם בעסק. קודם כל חשוב שתצטיידו בסכין שווארמה חשמלית וטובה שתאפשר לכם לחתוך את השיפוד במהירות ובאופן מקצועי וטוב. כף לאיסוף השווארמה גם היא ציוד חובה ולא מומלץ לנסות להסתדר בלעדיה. בנוסף לשני אלו, חשוב להצטייד בסלטיות מקצועיות מנירוסטה כדי שהסלטים הטריים והטעימים שלכם ישמרו כאלה לאורך כל הזמן שבו הדוכן פתוח.

מתקני קירור ומשטחי אחסון ועבודה למסעדות מזון מהיר

אמנם מתקני השווארמה, הסכינים והסלטיות נכללים תחת הקטגוריה של "ציוד חובה לשווארמיות", אבל בואו לא נשכח שהעסק שלכם הוא מסעדה לכל דבר ועניין. זה אומר שאתם צריכים לדאוג למקררים מתקדמים שישמרו את הבשר והירקות בצורה טובה, משטחי עבודה מנירוסטה, כיורים, ארונות אחסון, מדפים וכו'. כל מה שהשווארמה שלכם צריכה נמצא אצלנו במחירים הטובים ביותר. צוות היועצים שלנו זמין עבורכם לכל שאלה וכדי לבחור את הציוד הנחוץ והמדויק לכם.