בלאסט צ'ילר, שוק פריזר ומה שבינהם

אם יש לכם עסק בתחום המזון אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם על הדרישות והתקנים של משרד הבריאות בכל מה שקשור לקירור והקפאה של מזון.

החוקים הם מאוד ברורים ובעל עסק שלא יקפיד עליהם, עשוי למצוא את עצמו עם צו סגירה לעסק. אם תסכימו איתם או לא, החוקים נועדו כדי לשמור על בטיחות המזון ועל בריאותם של הלקוחות שלכם והקפאה של מזון בתנאים נאותים היא חלק בלתי נפרד מכך. משרד הבריאות לא יגיד לכם עם איזה מקפיאים ומקררים לעבוד, אבל אנחנו נגיד לכם שבלאסט צ'ילר ושוק פריזרים הם פתרונות מתקדמים שיכולים לתת לכם מענה ראוי. את כל פתרונות הקירור וההקפאה המתקדמים ואלו שעומדים בדרישות משרד הבריאות תמצאו אצלנו ב-ס.מאיר ייבוא ושיווק ציוד למסעדות ועסקי מזון. מחירים מעולים וליווי מקצועי!

מה זה בלאסט צ'ילר ושוק פריזר ולמה הם חיוניים כל-כך לעסק שלכם?

בלאסט צ'ילר ושוק פריזר הם למעשה אותו מוצר שתפקידו הוא לבצע הקפאה מואצת. אם מקפיא רגיל מקפיא את המזון בתוך כמה שעות , בלאסט צ'ילרים ושוק פריזרים עושים את זה בתוך זמן קצר בהרבה. בניגוד למה שרבים חושבים זה לא ציוד שהכרחי רק לקונדיטוריות ומאפיות (שנדרשות בהקפאה מהירה של קרמים ומוסים), אלא לכל עסק בתחום המזון. באמצעות הציוד הזה ניתן לשמור על מזון מוכן או חומרי גלם בטמפרטורה מבוקרת מבלי שייחשפו למפגעים שיש לעתים בטמפרטורה נמוכה יותר עד שמגיעים למצב הקפאה. בלאסט צ'ילר יכול למעשה לשמר את טריות המזון שלכם לאורך זמן רב יותר שכן הוא מגיע למצב הקפאה מהר יותר. כך תוכלו לעמוד בדרישות משרד הבריאות בצורה טובה בהרבה ולייעל את העבודה בעסק שלכם.

מחירי בלאסט צ'ילרים למטבחים תעשייתיים

המחירים של בלאסט צ'ילרים ושוק פריזרים יכולים לנוע בין 5000 שקלים ועד 20,000 שקלים ועוד יותר. הכל תלוי בגודל של הבלאסט צ'ילר שתבחרו וכן בדגם שלו. אנחנו מייבאים שוק פריזרים ובלאסט צ'ילרים של יצרנים מובילים ומשווקים אותם למסעדות, חברות קייטרינג, קונדיטוריות ומאפיות ומטבחים עסקיים ברחבי הארץ. אנחנו מקפידים על מחירים ללא תחרות ועל צוות יועצים אמין ומקצועי שילווה אתכם ויעזור לכם לבחור בדיוק את המוצר הנכון לכם.

שוק פריזר מומלץ לקונדיטוריות מקצועיות

בלאסט צ'ילר, או בשמו ה"עממי" יותר - שוק פריזר, משמש המון בקונדיטוריות ומאפיות שכן שם יש צורך בהקפאה מהירה של קרמים לטובת הכנה של קינוחים שמורכבים מכמה שכבות וכמה שלבים. אם במטבחים תעשייתיים אחרים שוק פריזר הוא ציוד מותרות שמשדרג ומייעל את העבודה, בקונדיטוריות הוא ציוד חובה בדיוק כמו מיקסר. בואו להתרשם ממגוון שוק פריזרים איכותיים ועמידים שיהפכו את העבודה בעסק שלכם ליעילה ומדויקת הרבה יותר!

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!