מקפיא אמבטיה תעשייתי – הפתרון המושלם לסופרים

יש לכם סופר מרקט בבעלותכם? אולי אתם אחראיים על הרכש בסופר שבו אתם עובדים? לא משנה מה הסיבה לכך שאתם מחפשים פתרונות הקפאה תעשייתיים- כאן בס. מאיר מכונות מזון- תוכלו למצוא את כל פתרונות ההקפאה והקירור התעשייתיים, לכל מטרה. קבלו מאיתנו את כל הסיבות שיגרמו לכם להבין כי מקפיא אמבטיה תעשייתי- הינו הפתרון המושלם להקפאת מוצרים בסופר שלכם.

מקפיא אמבטיה לסופר- נוחות וניצול מקום

הצורה של מקפיא האמבטיה נועדה לספק נוחות מקסימלית ללקוחות ולעובדים. פתיחת הדלתות, הגובה והמבנה מאפשרים גישה נוחה וקלה גם אל חלקיו העמוקים יותר של המקפיא, מבלי לטפס לגובה ולהתאמץ. דרך הדלתות השקופות ניתן לראות בצורה קלה את רוב תכולת המקפיא אף מבלי לפתוח אותן. הצורה המרובעת מאפשרת ניצול מקסימלי של מקום, הן מבחינת איחסון כמות רבה של מזון בו זמנית, והן מבחינת השטח שתופס המקפיא על גבי רצפת החנות. בפחות מ 2 מטרים רבועים ניתן להקפיא כמות עצומה של מזון. ניתן להציב שורת מקפיאים צמודים זה לזה, ולנצל הכל פיסת סנטימטר, גם בחנויות צפופות במיוחד.

חיסכון ואנרגטיות במקפיא אמבטיה לסופר

החיסכון מתבטא גם בצריכת החשמל- בהפעלת מספר מועט של מקפיאים תוכלו להקפיא מוצרים רבים ולחסוך באנרגיה ובהוצאות החשמל של העסק. המקפיאים החדשניים של 2023, מאופיינים בצריכה אנרגטית נמוכה, ששומרת על אכות הסביבה וחוסכת בחשמל.

עמידה בתקני הבטיחות בהקפאת מוצרים במקפיא אמבטיה

לכל סוג של מזון יש את דרישות הבטיחות שלו. את טמפרטורת ההקפאה הייחודית שלו ששומרת הן על טריותו ואיכותו, והן על ערכיו התזונתיים באופן שלא יתקלקל. משרד הבריאות מחמיר מאוד בדרישות הבטיחות הללו, ולעיתים מחרים מוצרים שלא עמדו בדרישות. כשאתם רוכשים מקפיא אמבטיה תעשייתי- אתם יוכלים לכוון את הטמפרטורה האידיאלית לסוג המזון שאתם מאחסנים בו, ולהיות בטוחים שישמר טרי, כיוון שאופן הפיזור של הקור במקפיא מסוג זה- מבטיח שמירה על טמפרטורה אחידה בכל שטחי המקפיא. מקפיאים רבים מצויידים גם בחיישן לניטור טמפרטורה, שיכול להתריע במקרה של חריגה.

שאלו את המקצוענים לציוד למסעדות שלנו לגבי המקפיא שהכי מתאים לעסק שלכם!

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!