סוגים של תנורי פיצה לעבודה יעילה יותר בפיצריות

רוצים לייעל את העבודה בפיצריה שלכם? הנה כמה תנורים שלא כדאי לפספס. מתלבטים במה לבחור? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! צוות היועצים שלנו צבר ניסיון רב בתחום הפיצות וישמח לסייע לכם לבחור את התנור המדויק לכם.

עד לפני עשור או שניים אפשר היה להגיד שהישראלים לא מבינים יותר מידי בפיצה, מה שגרם לכך שגם הפיצריות שפעלו לא היו באיכות גבוהה במיוחד. הביקוש לפיצה תמיד היה קיים אבל הפיצות שנמכרו היו בינוניות ביותר. מאז ועד היום החיך הישראלי עבר הרבה תהפוכות ונהיה מבין יותר ובהחלט גם אנין טעם הרבה יותר. פיצריה שלא תדע להתאים את המוצרים שהיא מגישה לסועד הישראלי אנין הטעם, פשוט לא תשרוד. המהפך שהתחולל בתעשיית הפיצריות הביא לכך שאנו עדים ליותר ויותר פיצריות איכותיות ברמה גבוהה ביותר שלא נופלת מזו שבחו"ל ונגדיל ונאמר אפילו לו מזו שבאיטליה, מולדת הפיצות. אנחנו ב-ס.מאיר עדים למהפך הזה מקרוב שכן אנחנו מייבאים ומשווקים ציוד למסעדות ולפיצריות בכל הארץ וזוכים לטעום מידי יום פיצות מעולות ואיכותיות.

תנורים מקצועיים עם אבן לפיצריות

כל מי שהכין פיצה (אפילו בבית) יודע שההבדל בין פיצה שנאפתה על אבן לבין פיצה שנאפתה על תבנית "רגילה" הוא הבדל של שמיים וארץ. פיצה על אבן היא פיצה עם תחתית קריספית עם "קרסאט" שהופך אותה לפיצה מעולה כמו באיטליה. מעבר לטעם הנפלא, תנורי אבן לפיצות אופים גם בצורה מהירה ויעילה יותר שכן החום של האבן הוא גבוה יותר וניתן כך לאפות יותר פיצות בזמן קצר.

תנורי מסוע לפיצות

תנורים עם מסוע מתאימים לפיצריות שבהם יש תחלופה גבוהה של לקוחות ויש צורך בחימום ואפייה איכותיים של הפיצה. באמצעות המסוע ניתן לאפות בכל רגע נתון מספר רב של חתיכות פיצה (אפילו עד 57 חתיכות בשעה!) ולהגיש אותן ללקוחות באיכות מעולה וטריות מקסימלית. כבר אמרנו שהסועד הישראלי למד וצמח ויודע לזהות איכות בשנייה שהוא פוגש בה? דאגו לספק לו את האיכות הזו.

תנורים תעשייתיים לפיצריות במגוון גדלים ודגמים

בין מגוון התנורים שאנחנו מייבאים ומשווקים לפיצריות בכל הארץ תמצאו אצלנו תנורים עם תא בודד (לפיצריות או עסקי מזון קטנים יותר), תנורים כפולים עם שני תאים או יותר, תנורים עם שתי קומות ועוד. תמצאו אצלנו תנורים של יצרנים מובילים מאיטליה (ומקומות נוספים בעולם) שנבחרו בקפידה על ידי צוות המומחים שלנו.

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!