ציוד אטליז מקצועי

הציוד שתבחרו לאטליז שלכם ישפיע באופן ישיר על העבודה בעסק. ציוד מתקדם ומדויק יוביל לעבודה יעילה יותר, מהירה יותר ונעימה יותר.

הוא יאפשר לכם לתת שירות טוב יותר ללקוחות, ליצור סביבת עבודה טובה יותר וכן, הוא גם יוביל בסופו של דבר לרווחים גבוהים יותר. אבזור אטליז הוא משימה מורכבת שדורשת מחשבה, תכנון ותקציב ראוי. אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות המומחים של ס.מאיר שיעזור לכם לבחור רק את מה שאתם צריכים ויתן לכם הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות.

מכונות חיתוך ופריסת בשר מקצועיות לקצביות

הציוד הראשון (ואולי החשוב ביותר) שתצטרכו באטליז שלכם הוא כמובן מכונות לחיתוך ופריסה של בשר. יש כיום מכונות מתקדמות ביותר שמייעלות את העבודה ועושות אותה מהירה ומדויקת הרבה יותר. למרות העלות הגבוהה (יחסית) של מכונות מסוג זה , לא תוכלו לוותר עליהן ובסופו של דבר העלות תחזיר את עצמה בגלל התייעלות העבודה . בואו להתרשם ממגוון מכונות מתקדמות במחירים ללא תחרות!

מקררי תצוגה ומקררי דלפק לאטליזים

המראה של נתחי בשר שעומדים לראווה לא חביב על כולם, אבל מי שנכנס לקצביות ואטליזים כנראה שלא נרתע ממנו. מה שאנחנו מנסים לומר הוא שלא תוכלו לוותר באטליז שלכם על הצגה לראווה של נתחי בשר טריים או מיושנים. התצוגה בקצביות היא חשובה מאוד ותורמת להגדלת מכירות. יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים בשביל זה: מקררי תצוגה, מקררי דלפק , מקררי יישון בשר, מתקני הגשה ותצוגה וכל מה שצריך לאטליז מקצועי ואסתטי.

תכנון מקצועי של קצביות

תכנון מוקדם של הקצביה שלכם יוביל לא רק לעבודה יעילה ופרקטית יותר, אלא גם לקנייה והנאה גדולות יותר של הלקוחות שלכם. אנחנו מומחים בתכנון עסקי מזון , כולל קצביות ואטליזים, ונשמח לסייע לכם במשימה. אנחנו מאמינים שתכנון מדויק וחשיבה על הפרטים הקטנים מוביל לחיסכון כספי ולהגדלת רווחים. כבר מעל ל-30 שנים שזה בדיוק מה שאנחנו עושים ואנחנו עובדים מול יצרני ציוד מקצועי מובילים ברחבי העולם. הצטרפו לכל לקוחותינו שנהנים מציוד בישול, הכנה , ואביזרים למטבחים עסקיים במחירים הטובים ביותר.