ציוד לבתי מאפה וקונדיטוריות

ציוד מקצועי לקונדיטוריות ובתי מאפה שידאג שכל מה שיוצא מהמטבח שלכם יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

אתם תדאגו למתכונים וחומרי גלם, אנחנו נדאג לכל השאר! חברת ס.מאיר - ייבוא ושיווק ציוד למסעדות מלווה מאפיות וקונדיטוריות בכל הארץ ומציידת אותם בכל מה שדרוש כדי שהמטבח שלהן יהיה מתקדם, יעיל, מקצועי ואיכותי. צוות היועצים של החברה זמין גם עבורכם כדי לסייע לכם לבחור בדיוק את מה שנחוץ לכם ולא דבר מעבר.

במתכונים מדויקים או בחומרי גלם משובחים אנחנו לא ממש יכולים לעזור לכם, אבל בכל השאר בהחלט כאן! כשאנחנו אומרים "כל השאר" אנחנו מתכוונים לציוד הכנה ואפייה

תנורים מקצועיות למאפיות וקונדיטוריות

כל התנורים שאתם מחפשים נמצאים אצלנו ב-ס.מאיר! כבר מעל 30 שנים שאנחנו משווקים תנורים תעשייתיים לקונדיטוריות ומאפיות בכל הארץ ואנחנו מביאים ללקוחות שלנו את כל מה שחדש ונחוץ בתחום. אנחנו מייבאים תנורים מקצועיים של היצרנים המובילים בעולם ומקפידים על מחירים ללא תחרות. תנור מקצועי הוא הכרחי בקונדיטוריה כמו קמח וחמאה ובטח לא משהו שכדאי להתפשר עליו. נכון שמדובר במוצר יקר מאוד אבל השקעה נכונה תשמש אתכם לטווח הרחוק ותייעל את העבודה במטבח שלכם.

מיקסרים ומלושים תעשייתיים

הכנה של בצקים ובלילות זו אחת מהמשימות העיקריות בקונדיטוריה ובהחלט אפשר לייעל אותה. באמצעות מיקסרים ומלושים תעשייתים שמיועדים למטבחים עסקיים אפשר להשיג תוצאות מדהימות בזמנים קצרים הרבה יותר. עדיין אין לכם ציוד שכזה? רוצים לשדרג את הציוד הקיים? אנחנו כאן בשבילכם! נשמח לסייע לכם לבחור את המיקסים והמלושים הנחוצים לכם ולדאוג שהם יתאימו כמו כפפה ליד למטבח של העסק שלכם.

ציוד אחסון ומשטחי עבודה שמתאימים לבתי מאפה וקונדיטוריות

אחרי ש"נגענו" בציוד הכנה של המאפים המעולים שלכם, הגיע הזמן "לטפל" במשטחי עבודה, ארונות אחסון לחומרי גלם וכמובן מקררים ומקפיאים תעשייתיים שמתאימים למאפיות וקונדיטוריות. גם אותם תמצאו אצלנו וגם הם יהיו במחירים ללא תחרות. בואו להתרשם מהקולקציה החדשה שנמצאת באתר והיעזרו בצוות היועצים שלנו! הם יודעים דבר או שניים בציוד הכנה ובישול למטבחים תעשייתיים וישמחו מאוד ללוות אתכם.