ציוד לדוכני מזון ופודטראקים

לצד ציוד חובה לפודטראקים או עגלות קפה יש אצלנו את כל מה שחדש ומעודכן בתחום של אטרקציות בדוכני מזון.

זה נכון שיש המון פודטרקים, דוכני מזון ועגלות קפה אבל אם תשאלו אותנו נגיד לכם שיש מקום לכולם! כלומר לכל מי שהוא טוב, עובד יעיל, מוכר אוכל משובח ונותן שירות מקצועי. כדי להצליח לעשות את כל אלו לא מספיק תפריט מפתה, חומרי גלם טובים ואפילו לא לוקיישן מושלם עם נוף מרהיב. מה שבאמת יעזור לכם הוא שהדוכן/הפודטראק/עגלת הקפה שלכם יהיו מאובזרים כהלכה עם ציוד בישול והכנה מקצועיים. רק ככה אפשר לעבוד בצורה יעילה בעסק ולמכור מזון ושתייה ברמה הגבוהה ביותר. את כל מה שאתם צריכים ועוד יותר מזה תמצאו אצלנו ב-ס.מאיר ייבוא ושיווק ציוד ומכונות לעסקי מזון. צוות היועצים שלנו ילווה אתכם כל הדרך לאבזור מושלם

תנורי חימום קטנים שמתאימים לדוכני מזון ועגלות קפה

מחפשים תנור חימום שהוא לא גדול מידי וייכנס לכם בדוכן של העסק? כזה שאפשר לחמם בו בקלות ובמהירות פיצות, מאפים, קוראסונים או נקניקיות? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים. אנחנו מייבאים תנורי חימום לדוכני מזון מיצרנים מובילים בעולם ומשווקים אותם ללקוחות בתחום המזון במחירים ללא תחרות. אנחנו מעניקים שירות מקצועי גם בשלב המכירה וגם לאחר מכן. בואו להצטייד אצלנו!

עמדות תצוגת מזון לדוכנים ופודטראקים

כבר חשבתם איך להגיש את המאפים המעולים שתכינו? את הכריכים המשובחים שתמציאו? את עוגות הויטרינה המרהיבות שתשקיעו בהן כל-כך הרבה זמן? בואו להתרשם מעמדות התצוגה, מדלפקי ההגשה ומכל מתקני התצוגה שיש אצלנו שמיועדים בדיוק בשביל זה. הגשה אסתטית היא חלק בלתי נפרד מהתכנון של דוכן מזון או פודטראק וככל שתקפידו על כך כך יגיעו אליכם יותר לקוחות.

מכונות ברד ומכונות אטרקציות מזון לדוכנים

תמצאו כאן מכונות ברד בגדלים ובדגמים שונים, מכונות פופוקורן לדוכנים, מתקנים להכנת קרפים, טוסטרים מקצועיים, כלי הגשה והכנה ובאמת כל מה שדרוש להפעלה של דוכן מזון באירועים או בשיגרה. כל הציוד שאנחנו מייבאים ומשווקים נבחר בקפידה על ידינו בזכות האיכות והעמידות לאורך זמן שלהם.