ציוד למטבח מוסדי בתכנון מותאם אישית

גם אם יש המון מסעדות בדיוק כמו שלכם, או מטבח קיבוצי ממש דומה לשלכם, או בכלל דוכן אוכל בגודל מדויק לשלכם, שום דבר אינו זהה ולכל מטבח נדרשת התאמה אישית מדויקת.

לכל מטבח מוסדי יש את הצרכים והשימושים שלו וגם אם הגודל לכאורה זהה והמבנה דומה, התכנון הפנימי צריך להיות מותאם באופן אישי. אנחנו ב-ס.מאיר מאמינים שתכנון מטבח מוסדי צריך להיות מותאם באופן אישי בכל פעם מחדש. אין מטבח שדומה לאחר גם מבחינת מבנה אבל בעיקר מבחינת צרכים ושימושים ולכן אנחנו מסייעים ללקוחותינו לתכנן את המטבח המדויק להם. תמצאו אצלנו ציוד בישול והכנה, ציוד מידוף ואחסון, מוצרי חשמל תעשייתיים, פתרונות קירור וכל מה שצריך בהתאמה אישית למטבח שלכם.

ריהוט ומידוף בהתאמה אישית למטבח מוסדי

אחד הדברים שהכי קל להתאים באופן אישי לכל מטבח הוא ריהוט ומידוף. אנחנו מדברים משטחי עבודה מנירוסטה (או מכל חומר אחר), דלפקי עבודה והגשה, מדפי אחסון, כיורים, מדפים וארונות לחומרי גלם יבשים ועוד. אנחנו מייבאים ומשווקים ריהוט ומידוף למטבחים מוסדיים, דוכני מזון, מסעדות, מעדניות ועסקי מזון מגוונים. נשמח להתאים לכם באופן אישי בדיוק את הציוד שיעמוד כמו כפפה ליד למטבח העסק שלכם.

ציוד בישול והכנה למטבח מוסדי קטן

בנוסף לריהוט ומידוף, תמצאו אצלנו גם ציוד בישול והכנה מתקדם כמו למשל תנורים, צ'יפסרים (מטגנות), תנורי פיצה, כיריים, מיקסרים, מלושים ועוד ציוד מגוון לכל סוג של עסק בתחום המזון. אנחנו מייבאים ציוד בישול והכנה במגוון רחב של דגמים ובעיקר במגוון גדלים כך שכל עסק יוכל למצוא את המוצר שמתאים למטבח שלו. כמעט בכל קטגוריה תמצאו קולקציית מוצרים בגדלים שונים שתתאים גם למטבחים מוסדיים גדולים אבל גם לכאלה קטנים יותר שנדרש בהם תכנון מוקפד.

פתרונות קירור בהתאמה אישית למטבחים מוסדיים

מקררי שתייה, מקררים לחומרי גלם, מקפיאים, מקררי תצוגה ולמעשה כל פתרונות הקירור המוסדיים המתקדמים ביותר מחכים לכם אצלנו. אנחנו מייבאים אותם מיצרנים מובילים בעולם ובוחרים אותם בקפידה בזכות האיכות, העמידות והגדלים השונים שיתאימו לכל גודל של מטבח מוסדי. המחירים של הציוד שאנחנו משווקים הם ללא תחרות ואנחנו מביאים ללקוחותינו בכל הארץ את הציוד החדיש והמתקדם ביותר. נשמח להגיע גם אליכם.

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!