תנור פיצה מקצועי זה ממש לא טאבון פיצה ביתי

הצוות של ס. מאיר מכונות מזון כאן כדי להסביר לכם על הכל הפרטים של המכשירים המדהימים האלה שהופכים את הכנת הפיצה לאמנות של ממש.

בכל הנוגע לתנורי פיצה, קיים הבדל של שמיים וארץ בין תנור פיצה מקצועי לתנור פיצה ביתי. לתנורים ברמה מקצועית יש ליגה משלהם, הם מציעים עוצמות חום ללא תחרות, מהירויות אפייה מהירות כבזק, תכונות ייחודיות כמו מסוע וצריכת חשמל גבוהה יותר.

הבדלי טמפרטורות בין תנור פיצה מקצועי לטאבון פיצה ביתי

בראש ובראשונה, תנורי פיצה מקצועיים נועדו לייצר פיצות ברמה גבוהה, ובהתאם לכך-להגיע לטמפרטורות גבוהות להפליא. עם עוצמות חום הנעות בין 700 מעלות ועד למעל 1000 מעלות צלזיוס, תנורים אלה יוצרים את הסביבה המושלמת להשגת הקרום הפריך והמענג שחובבי הפיצה חושקים בהם. תנורי פיצה ביתיים, לעומת זאת, עשויים גם הם להגיע לטמפרטורות גבוהות, אך בדרך כלל יש להם מגבלות טמפרטורה ולוקח להם הרבה יותר זמן להתחמם. כמובן שהדבר מתבטא בין היתר גם בצריכת החשמל הגבוהה של תנורי הפיצה המקצועיים לעומת הביתיים.

מהירות זה כל ההבדל

מהירות היא עוד בידול מרכזי ומשמעותי בין תנור פיצה מקצועי לטאבון הביתי. תנורים מקצועיים בנויים לעבודה יעילה, ומאפשרים לצוות הפיצרייה לאפות פיצות בקצב מהיר על מנת לעמוד בדרישות הביקוש הגבוהות, גם בזמני עומס קיצוניים. עם זמני החימום המהירים ופיזור החום המעולה שלהם, תנורים אלה יכולים לאפות פיצות תוך דקות ספורות, ולהבטיח קצב קבוע של פיצות טריות וארומטיות. לעומת זאת, תנורי פיצה ביתיים דורשים פעמים רבות זמני בישול ארוכים יותר, מה שיכול להוות חיסרון כאשר מדובר באפייה בכמויות כמו למשל עבור אירוח של קבוצת חברים מורעבת וכדומה.

נוחות ויעילות בהכנסת הפיצות לתנור

שיטת הכנסת והוצאת הפיצות מהתנור- מהווה הבדל נוסף ומשמעותי בין התנורים השונים. נוכחות מסוע הינה מאפיין נפוץ בתנורי פיצה מקצועיים. מסוע זה מאפשר תנועה רציפה של פיצות דרך התנור, ומבטיח בישול עקבי ואחיד. זה מבטל את הצורך בסיבוב או הזזת פיצות בצורה ידנית במהלך תהליך האפייה, וחוסך זמן ומאמץ. תנורי פיצה ביתיים בדרך כלל חסרים תכונה זו, ומצריכים סיבוב או תנועה ידנית של הפיצה כדי להשיג בישול אחיד. מחפשים מידע נוסף על תנורים שונים? צוות שלם מחכה לכם עם מידע מקצועי ורב ניסיון, על הכל המכשור המקצועי שרק תצטרכו!

לפרטים והצעות מחיר
השאירו שם וטלפון ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם לייעוץ ראשוני וללא כל התחייבות!