ציוד לבתי קפה

אצלנו ב ס.מאיר מחכה לכם ציוד חדיש ומתקדם לבתי קפה מכל סוג או גודל.

בתי קפה הם מסעדות לכל דבר ועניין ואנשים ממש לא מגיעים אליהם רק בגלל הקפה. הם מגיעים בגלל הכריכים המעולים, המאפים הטריים, הסלטים הטובים, המשקאות המיוחדים וכמובן שבגלל הקפה הטוב שאתם מכינים. אבזור מטבח של בית קפה הוא לא רחוק מאבזור מטבח של מסעדה והוא מצריך הצטיידות במשטחי עבודה, תנורי בישול וחימום, ציוד להכנה של מזון , ציוד הגשה וכו'. תמצאו כאן את כל מה שאתם מחפשים במחירים מעולים ועם שירות מקצועי ומסור. נשמח ללוות אתכם.

שיווק ציוד מטבח לבתי קפה במחירים נוחים

אחד החלקים היקרים ביותר בפתיחה של בית קפה הוא אבזור המטבח. ציוד בישול והכנה מקצועי עולה לא מעט כסף ומצד שני גם לא מדובר במשהו שניתן לוותר עליו. אנחנו ב-ס.מאיר מייבאים ציוד מקצועי לבתי קפה כבר מעל 30 שנים ואנחנו עובדים על יצרנים מובילים בארץ ובעולם. אנחנו מצליחים להביא ללקוחותינו מחירים ללא תחרות ונשמח ללוות גם אתכם ברכישת ציוד איכותי במחירים נוחים.

ציוד יד 2 לבתי קפה – האם זה באמת משתלם?

אי אפשר לדבר על מחירים של מכונות וציוד למטבחי בתי קפה מבלי לדבר על האופציה של רכישת ציוד יד 2. לכאורה נדמה שזה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף ושהפער במחירים הוא עצום אבל חשוב לשים לב לכמה דברים: קודם כל ברוב המקרים אתם רוכשים ציוד יד שנייה ללא אחריות מה שאומר שאם משהו מתקלקל אתם אלו שנואים בעלויות התיקון (שלא כמו בציוד חדש שיש לו אחריות בתוקף). שנית, שימו לב שציוד יד שנייה עבר כמה ידיים לפניכם ומעבר לנראות שבאה לידי ביטוי, זה גם פוגע בעמידות הציוד ובאופן העבודה שלו. אז כן, המחירים הם נמוכים בהרבה אבל העמידות והאיכות נפגעות מה שיגרור החלפה שלו בתדירות גבוהה יותר ואז זה יהיה הרבה פחות משתלם.

ספק מקצועי לציוד בישול והגשה לבתי קפה

"מטבח מקצועי צריך ספק מקצועי" הוא משפט שמלווה אותנו ואנחנו לגמרי עומדים מאחוריו. אנחנו מאמינים שלמטבח של בית הקפה שלכם מגיע את הטוב ביותר לא רק מבחינת הציוד אלא גם מבחינת השירות. צוות היועצים שלנו בעל ידע וניסיון רבים במיוחד וילווה אתכם לאורך כל הדרך. אנחנו עובדים אך ורק עם מותגים ויצרנים שאנחנו סומכים עליהם ומקפידים להביא ללקוחות שלנו את הציוד הטוב ביותר.